Internet by Lioned

...Vůbec nevím, co můžu od prezentace chtít...
Je nám jasné, že každý jsme dobý pouze v některých oblastech. Nemusíte být profík přes internet či grafiku, stačí, když nám popíšete, co byste asi chtěli. Díky naším dlouholetým zkušenost jsme schopni Vám pomoci a poradit, co bude nejvíce vhodné přímo pro Vás...

...Web jste mi vytvořili, ale co dál?...
Pro své zákazníky zajišťujeme nejenom vytvoření a zprovoznění webové prezentace, ale dle přání zákazníka zajišťujeme i následnou propagaci, či údržbu, popř. i aktualizace obsahu stránek. ...

Neustálá aktualizace stránek je nutná...
Zákazník si může aktualizovat stránky sám pomocí jednoduchého redakčního systému nebo můžeme aktualizovat stránky (články, fotogalerie, kontrola návštěvních knih) provádět na žádost zákazníka přímo my, tak abyste se mohli věnovat svým věcem.

...Když my jsme laici, nezkazíme něco?...
Náš systém je založen na principu, aby byl co nejjednodušší a hlavně "blbuvzdorný". Proto je systém co nejvíce jednoduchý tak, aby přidání článku nebo aktualizace fotogalerie nebyla Vaší noční můrou.

...Je to bezpečné? Neukradne mi někdo data?...
Hackerský útok na náš server samozřejmě vyloučit nemůžeme. Náš server (jako i ostatní) je neustále napadán hackery se snahou dostat se k nám. Už při instalaci serveru byla bezpečnost serveru naší prioritou.